Centrum Klinkieru

Centrum Klinkieru

W związku z licznymi błędami wykonawczymi przy układaniu płytek klinkierowych schodowych z tzw. noskami prosimy o zapoznanie się z filmem instruktażowym jednego z producentów. Kluczowym elementem prawidłowego ułożenia jest eliminacja pustek pod płytkami i „noskami”, do których może dostać się woda i zamarzając, uszkodzić elementy klinkierowe.

wtorek, 01 grudzień 2015 02:16

Beton architektoniczny w Centrum Klinkieru

Ze względu na coraz większe zainteresowanie zastosowaniem klinkieru oraz doskonale z nim korespondującego surowego betonu we wnętrzach, od listopada oferujemy i mamy na stanie płyty elewacyjne z betonu architektonicznego w kolorze szarym oraz ciemnoszarym. Płyty dostępne w formatach (cm) 120x60 i 60x60 , i strukturze gładkiej, trawertyn i odbity szalunek.

Od miesiąca października 2015 roku rozpoczęliśmy dostawy cegieł, kształtek oraz płytek klinkierowych z "Patoki" na budowę Wydziały Radia i Telewizji w Katowicach przy ul. Pawła.Projekt budynku aspiruje do miana kolejnej "klinkierowej" wizytówki Katowic oraz Górnego Śląska.

wtorek, 01 grudzień 2015 02:07

Bruk klinkierowy w centrum Katowic

W roku 2015 kończyliśmy dostawy ceglastego bruku klinkierowego "Kalahari" na przebudowę centrum Katowic. Cieszy nas fakt, iż projektanci próbują przełamać zdominowany przez SZAROŚĆ betonu i granitu krajobraz Katowic.

poniedziałek, 30 listopad 2015 16:09

Rocznica nowej siedziby

3 listopada 2015 roku obchodziliśmy 1 rocznicę przeprowadzki do naszej nowej siedziby przy Alei Roździeńskiego 212a, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.